PORTFOLIO

METAMORFOZA ŁAZIENKI I KUCHNI

Category: Wnętrza prywatne
image image image image image image image image image image image image image

METAMORFOZA ŁAZIENKI

Poznań, 2016, przy współpracy z SZARA/studio

About

Podejmujemy się nie tylko całościowych realizacji wnętrz, ale można nam zlecić również projekt pojedynczego pomieszczenia.

Klienci zgłosili się do nas początkowo z prośbą o projekt łazienki, a potem zdecydowali się także na współpracę przy opracowaniu kuchni.

Łazienka w zabytkowej kamienicy, długa i wąska, była dla nas dość dużym wyzwaniem. Udało nam się finalnie z niepraktycznego pomieszczenia z prysznicem zmienić ją w pomysłową łazienką z wygodną wanną oraz pojemną zabudową meblową z ukrytą pralką i licznymi półkami na drobiazgi. Zarówno autorskie meble, jak i detale oświetleniowe były wykonywane na zamówienie.

Kuchnia miała być pojemna, ale też wyjątkowa, utrzymana w loftowym charakterze. Użyliśmy białych frontów bezuchwytowych, żeby wtopić meble w ściany, odciążyć je wizualnie. Zależało nam na tym, żeby to postarzane drewniane blaty na zamówienie i industrialne lampy wyszły na pierwszy plan. Także stół, który stał się centrum jadalni realizowaliśmy na zamówienie. Z ciekawostek – na górze szafek wiszących, za perforowaną maskownicą ukryliśmy sprzęt grający.