BLOG

Co zyskuję zatrudniając projektanta?

12 lut 2016, Posted by ARTES DESIGN in Design, Wnętrza

Mówiąc w skrócie: pieniądze, czas i energię.

Projekt wnętrza pozwala zoptymalizować wydatki i uniknąć pomyłek, które bywają często kosztowne. Mając całościowy ogląd jak ma wyglądać wnętrze można zaplanować środki i rozłożyć akcenty, żeby uzyskać jak najlepszy efekt i dopasować się jednocześnie do Państwa budżetu.

Nie tracą Państwo swojego czasu na szukanie optymalnych rozwiązań – my się tym zajmiemy. Czy na pewno zrobimy to lepiej niż Państwo? Tak, ponieważ mamy ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas lat edukacji i pracy. Cały czas kształcimy się uczestnicząc w szkoleniach i targach branżowych. Znamy trendy, nowości materiałowe, produktowe i technologiczne i potrafimy optymalnie ich używać.

Korzystając z usługi nadzoru autorskiego mają Państwo wolną głowę od problemów natury technicznej i organizacyjnej. To my kontaktujemy się z wykonawcami, sprawdzamy poprawność wykonanych przez nich prac, rozwiązujemy na bieżąco ewentualne problemy informując o wszystkim Państwa. Dzięki temu nie tracą Państwo swojej energii i całą uwagę mogą Państwo skierować na przyjemne planowanie przyszłości w nowym wnętrzu.